
Дитяча музична іграшка кермо автотренажер | Музичний розвиваючий Автотренажер Руль
1 151 ₴
- В наявності
- Код: CY-7076B
+380 (98) 909-22-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Музичний розвиваючий Автотренажер
Озвучено англійською
Функції:
- говорить фразами
- співає дитячі пісні
- веселі мелодії
- розповідає історії
- сигнал машини
- важіль управління
- підкомірники
- тріскачка
- світло
Батарейки 3 шт. типу АА до комплекту не входять
Пакування: коробка
Дитяче музичне кермо з коліщатками можна використовувати як машинку, а можна приклеїти за допомогою присосок до столика. Інтерактивна іграшка має безліч захоплюючих функцій, таких як: відтворення мелодій, дитячі пісні, оповідання, звуки машини та світлові ефекти.

Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Тип | Кермо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 151 ₴









