
Дитяча гітара "Чарівний світ музики" | Дитяча дерев'яна гітара 6 струн | Дитяча гітара
667 ₴
- В наявності
- Код: M 1370red
+380 (98) 909-22-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча гітара
Вот пришло время, когда малышу стало интересна музыка, он интересуется, что такое ноты, что такое скрипичный ключ, что такое вообще музыка. Почему так много людей любят музыку, какие бывают музыкальные инструменты, какой для себя выбрать музыкальный инструмент? Все эти вопросы актуальные сегодня для любого малыша, будь эта девочка или мальчик. Начнём с такого инструмента, как Гитара M 1369 деревянная. Она имеет 6 струн, в комплекте также есть специальная запасная струна. В коробочке этой гитары можно также найти медиатор. Гитару удобно брать в руки и играть хоть целый день. Хороша штука, завдяки якій можна дізнатися, що таке музика!
Дитина може розвивати свої музичні способноси, граючи на 6-ти струнної гітарі, зовсім як на справжньому інструменті.
Характеристики
-
Вік: від 3х років.
-
Упаковка: картонна коробка.
-
Розміри упаковки: 59*22*7 див.
-
Розмір гітари: довжина - 52 див.
Комплектація:
-
гітара: 1 шт.
-
струни: 6 шт.
-
медіатор: 1 шт.
-
запасна струна: 1 шт.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 90 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 2-х років |
| Количество составных элементов | 1 шт. |
| Тип | Головоломка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667 ₴






