
Рюкзак ортопедический школьный Губка Боб 37х26х13 см для начальной школы
868 ₴
- В наличии
- Код: 1975DX09
+380 (98) 909-22-56
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак з ортопедичною спинкою виконаний з якісних матеріалів з водовідштовхувальними властивостями.
Регульовані лямки дозволяють легко відрегулювати ранець під вашу дитину, тим самим рівномірно розподіливши навантаження та максимально знизивши ймовірність появи неправильної постави.
Для більшої безпеки в темний час доби рюкзак має світловідбивні вставки, що робить дитину помітнішою при мінімальному освітленні.
Рюкзак має основний розділ із кишенями, в які зручно розподілити підручники, зошити, альбоми.
Також є дві бічні кишені на "липучці" і спереду із закриттям на "блискавку".
Ранець орієнтований на учнів молодших класів,
Розмір 37х26х13см

Увага всі фото рюкзака зроблені "наживо"!
Для швидкого замовлення телефонуйте або пишіть на Вайбер 0962668850
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Синий |
| Высота | 37 см |
| Ширина | 26 см |
| Глубина | 13 см |
| Вес | 500 г |
| Персонажи | SpongeBob |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 868 ₴








