
Рюкзак каркасный, ортопедический, школьный Анна и Эльза для 1-3 класса, 33*26*13 см
1 136 ₴
- В наличии
- Код: Por68
Каркасний рюкзак "Анна і Ельза" з ортопедичною спинкою виконаний з якісних матеріалів з водовідштовхувальними властивостями.

Регульовані лямки дозволяють легко відрегулювати ранець під вашу дитину, тим самим рівномірно розподіливши навантаження та максимально знизивши ймовірність появи неправильної постави.
Для більшої безпеки в темний час доби рюкзак має світловідбивні вставки, що робить дитину помітнішою при мінімальному освітленні.
Рюкзак має основний розділ із кишенями, в які зручно розподілити підручники, зошити, альбоми.
Також є дві бічні кишені на "липучці" і спереду із закриттям на "блискавку".
Ранець орієнтований на учнів молодших класів, каркасний.
Розмір 33х26х13см
Увага всі фото рюкзака зроблені "наживо"!
Для швидкого замовлення телефонуйте або пишіть на Вайбер 0962668850
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 900 г |
| Высота | 33 см |
| Глубина | 13 см |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Персонажи | Frozen |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина | 26 см |
- Цена: 1 136 ₴







