
Набір "Вчимося рахувати" укранською | набір для вивчення цифр | набір для розвитку |
36 ₴
- В наличии
- Код: Vchum 1344
+380 (98) 909-22-56
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір "Вчимося рахувати" призначений для дітей дошкільного та шкільного віку. В наборі приладдя різних кольорів: палочки для рахування , геометричні фігури , цифри та знаки.
Більшість батьків хочуть, що б їх діти швидше оволодівали навиками рахування. Але не всім дітям процес запам’ятовування дається легко. Набір «Вчимося рахувати може зробити цей процес більш швидким. В ігровій формі навчання буде корисним і приємним. Зображення надруковано якісно, стійке до стирання.

Для швидкого оформлення замовлення дзвоніть за номером (096) 915 19 86
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Irbis |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Желтый |
| Вес | 200 г |
| Формат | |
| Длина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 16 см |
| Количество предметов в наборе | 16-20 |
| Пол | Унисекс |
| Состав набора | Счетные палочки |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 1 см |
Информация для заказа
- Цена: 36 ₴


